Hajdy do postýlky

Vážení nakladatelé,

já, skřítek Hajdy, Vám přeji usměvavý den. Obracím se na Vás - na tvořitele knížek pro děti. Velmi rád bych totiž každý večer vklouznul dětem do jejich postýlek a prožil s nimi kouzelné dobrodružství. Táty a mámy nenecháme doma samotné a vezmeme je sebou. Všichni společně můžeme prozkoumat zajímavé končiny, naučit se mnoho nového, poznat nezbedné kamarády a užít si řádný kopec legrace. 

 

Proto jsem pro děti a rodiče připravil knihu „Hajdy do postýlky“, která má 7 kapitol (cca 90 stránek, z toho je polovina celostránkových barevných ilustrací – počítačová grafika, fotografie, digitální koláže). Všechny kapitoly mají dvě základní části – zážitkovou (dobrodružství s Hajdym) a zklidňující (pohádku o jeho kamarádech). Kniha je v podstatě kompletně připravena k vytištění – kompletní text, hotové ilustrace, návrh layoutu a sazby.

 

Pojďme se společně vypravit za dětmi. Vždyť na nás čekají – sedí před televizí, mají pusu od čokolády, kolem sebe plno rozházených hraček a milují dovádění s mámou a tátou.

  

 

 

Jste na tahu

 

Moji nabídku již znáte, teď je řada na Vás, na nakladatelích. Chcete se vypravit do dětských postýlek se mnou? Ve Vašem rozhodování Vám mohou poradit děti. Zkuste jim přečíst ukázkovou kapitolu. Myslím, že budete koukat. Já koukal také. Buďte však opatrní – máte k dispozi jen jednu kapitolu.

 

Pokud zjistíte, že máte chuť a prostor Hajdyho knihu vydat, můžeme se na ni pořádně vyřádit. Já mám totiž hlavičku plnou nápadů, jak se stát opravdovým kamarádem pro děti. Ale pozor! Hajdy do postýlky nechce být pouze dalším běžným knižním titulem. Miluje nové možnosti, neotřelý marketing, odvážné a odvázané nakladatele.

 

Chcete se stát nakladatelem knihy Hajdy do postýlky? Vrhněte se do Hajdyho internetové aukce. Hajdy Vám přeje hodně štěstí.

 


Hajdyho internetová aukce

 

Pravidla aukce:

Předmět aukce
Vydavatelská práva na knihu „Hajdy do postýlky“ pro Českou republiku.

 

Účastníci aukce 
Knižní nakladatelé působící na trhu v ČR.

 

Před zahájením vlastní aukce
autor odešle poštou vytipovaným vydavatelstvím výtisk ukázkové kapitoly, tato aukční pravidla a výzvu k účasti. Do aukce mohou vstoupit i nevyzvaní nakladatelé.

 

Pravidla a průběh aukce
Aukce bude zahájena 19.6.2007 v 6:00 hodin.

Své nabídky mohou nakladatelé zasílat a navyšovat  (i opakovaně) do 31.7.2007 12:00 hodin na e-mail albertbush@hajdydopostylky.cz.

Nabídka nakladatele musí obsahovat výši odměny pro autora za prodaný výtisk. (Pozn. V této odměně by se také měly odrážet autorovy náklady spojené s tvorbou textu, ilustrací a sazby včetně layoutu.) Nabídka může obsahovat i další údaje (náklad, marketingová podpora, cena výtisku apod.) dle zvážení nakladatele.

Na webu www.hajdydopostylky.cz bude průběžně zveřejňován a aktualizován seznam zkontaktovaných nakladatelů a informace, jak se do aukce zapojili.

Na webu www.hajdydopostylky.cz bude zobrazována nejvyšší nabídnutá výše autorského honoráře za prodaný výtisk – anonymně, bez uvedení nakladatele a dalších údajů z nabídky.

 

Vyhodnocení
Nejpozději do 5.8.2007 bude prostřednictvím webu www.hajdydopostylky.cz  vyhlášen výsledek aukce. Rozhodnutí o nejvýhodnější nabídce si vyhrazuje autor knihy. Kromě  výše autorské odměny za prodaný výtisk zahrne do hodnocení i další údaje z nabídky. Maximální výše autorské odměny neznamená automaticky vítězství v aukci. Autorovo rozhodnutí bude konečné a nebude vůči němu odvolání. V případě, že autor vyhodnotí všechny nabídky jako nevýhodné, vyhrazuje si právo nevyhlásit vítěze.


Ostatní

Své dotazy směřujte na adresu albertbush@hajdydopostylky.cz.

 

Neobdrželo-li vaše nakladatelství materiály s ukázkovou kapitolou a máte-li zájem učastnit se naší aukce, pošlete svůj požadavek na mail hajdy@hajdydopostylky.cz se základnímí údaji o vydavatelství a kontaktem na odpovědného pracovníka.

 

 
Hajdy do postýlky
TOPlist